Články

Plzeň – Bohemians 1905: mistr si konečně zastřílí
article image

4.8.2016

Klokani neprožili zrovna ideální vstup do sezony, když doma nečekaně selhali s nováčkem z Hradce, který v Ďolíčku zesměšnil Bohemku třemi góly! Umazat nulu na kontě nyní zkusí na hřišti mistrovské Plzně, to se jí ale nepodaří…

Z Ďolíčku v létě zmizel kanonýr Schick, za kterého nepřišla vhodná náhrada, což bude pro jeden z nejméně produktivních mančaftů jistě velký problém. Vršovický mančaft také vyměnil trenéra a nově příchozí kouč Koubek asi ještě nestihl týmu vtisknout své představy. To se v plné nahotě ukázalo při letošní ligové premiéře Bohemky proti nováčkovi z Hradce, který si z hlavního města odvezl senzační triumf 3:0. Je však pravdou, že především v prvním poločase nehráli Klokani nijak zle a dostávali se do šancí častěji než soupeř. Také dokázali rozvlnit síť, ovšem Berger stál v ofsajdu. Druhou půli ale Bohemka nezvládla a prohrou 0:3 se dostala na začátku sezony pod velký tlak. Úřadující šampioni z Plzně na úvod ligy zvítězili, když otočili utkání v Jihlavě (2:1). Příliš ale nezářili, stejně jako v 3. předkole Ligy mistrů proti Karabachu (0:0, 1:1), který se štěstím vyřadili. Postupem přes ázerbájdžánského soupeře si zajistili podzim v pohárech, což by mohlo do plzeňské kabiny přinést potřebný klid. Kádr mají domácí výrazně kvalitnější, před svými fanoušky zdolali Bohemku sedmkrát v řadě. A na pažbu si přidají další zářez.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Plzeň - Bohemians 1905 0:1 1 1.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip