Články

Plíšková Kar. – Svitolina E: Češka si vybojuje finále
article image

23.5.201

Zničila nasazenou jedničku a postoupila do semifinále turnaje v Norimberku, tak čeho se teď bát? Českou tenistku Karolínu Plíškovou čeká v boji o finále nevyzpytatelná Ukrajinka Elina Svitolina, se kterou si po boji poradí.

Již v neděli startuje grandslamové French Open, a tak je tu poslední možnost vyladit antukovou formu. To se zatím skvěle daří lepší z talentovaných českých dvojčat. Už v prvním kole neměla mít Karolína proti turnajové pětce Rakušance Meusburger šanci, ale vyhrála. Ovšem čtvrtfinálové vyřazení domácí Němky Kerber, deváté hráčky světa, je prvořadá senzace! Zvláště, když v úvodu prohrávala 0:4, ale zápas parádně otočila. „Cítila jsem se skvěle, chci v tom ještě pokračovat,“ usmála se Plíšková. Někdejší vítězka juniorky na Australian Open je momentálně 64. hráčkou světa, takže proti mladičké Ukrajince, nyní 38. na světě, by favoritkou být neměla. Ty dvě se spolu střetly jen před třemi lety na turnaji nižší kategorie v Přerově, kde vyhrála Češka. Její forma je teď přeci jen o fous zářivější a má na to vzájemný duel ovládnout opět.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Plíšková Kar. - Svitolina E. 1 1.96

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip