Články

Plíšková Kar. – Sevastova A.: českou favoritku sokyně zaskočí
article image

5.6.2016

Loňská forma uplavala, je z formy. Tenisová ranařka Karolína Plíšková tápe a po přechodu na trávu ji čeká nepříjemná Anastasija Sevastova. Minimálně první set Češka nezvládne.

Lotyška není žádná hvězda v superformě, patří jí umístění až v deváté desítce světového žebříčku, hraje většinou turnaje nižší kategorie ITF a v těch větších často musí bojovat už v kvalifikacích. Nakonec i v grandslamové Paříži teď vyhrála jen jeden zápas. Nicméně i to je pořád o jeden více než Plíšková... Ta už dávno opustila Top 10 a jen vzpomíná na velkolepé loňské tažení. Chybí jí psychická pohoda, dělá obrovské množství nevynucených chyb a velmi často se nemůže spolehnout ani na svoji hlavní zbraň – servis. Teď si poprvé v sezóně zkusí trávu, což je povrch, který by jejímu razantnímu stylu měl sedět. Jenže při letošní premiéře se dá očekávat, že bude postrádat jistotu a zejména s pohybem může mít problémy. Sevastova pro ni navíc není příjemnou sokyní, jediný vzájemný zápas Češka loni v Moskvě ve dvou setech prohrála. I teď nemá vyhlídky nejrůžovější a zejména v úvodu utkání by mohla mít velké trable.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Plíšková Kar. - Sevastova A. 2 3.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip