Články

Plíšková Kar. – Pavlyuchenkova A.: Češka zase neztratí ani set
article image

3.9.201

První grandslamové osmifinále v kariéře má na dosah. Česká tenistka Karolína Plíšková hraje ve 3. kole US Open s Ruskou Anastasií Pavljučenkovou, kterou pokaždé smetla. A dokáže to znovu!

Vynechala olympiádu v Riu, odpočinula si a teď válí! Plíšková vyhrála turnaj v Cincinnati, má za sebou dvě suverénní výhry v New Yorku a drží sérii sedmi vítězství v řadě. „Mám teď ze své hry dobrý pocit a věřím, že konečně zlomím moji špatnou bilanci na grandslamech,“ připomněla své maximum jen ve 3. kole. Na Rusku si věří, porazila ji ve všech třech vzájemných zápasech včetně finále loňského Fed Cupu, navíc v těchto duelech neztratila ani set. A naposledy ji letos v Sydney deklasovala 6:3, 6:0. Pavljučenka své výhry na US Open zatím spíše ubojovala, naposledy proti Mladenovic vyhrála až v těsném tie-breaku rozhodující sady. Agresivní hra Češky, turnajové desítky, by na ni měla zase platit. Plíšková opět neztratí ani set a oslaví postup mezi nejlepších šestnáct hráček.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Plíšková Kar. - Pavlyuchenkova A. 2:0 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip