Články

Plíšková Kar. – Kerber A.: finále bude dlouhou bitvou
article image

9.9.2016

Zbývá jí udělat poslední krok! Česká tenistka Karolína Plíšková bude ve finále US Open čelit německé bojovnici Angelique Kerber. A očekává se dlouhá a vyrovnaná přetahovaná.

V New Yorku zničila už šest soupeřek včetně hvězdných amerických sester Williams a má nakročeno k premiérovému grandslamovému titulu. Jenže Plíškovou v boji o titul nic snadného nečeká. I Kerber totiž prožívá životní sezónu, na jejímž začátku vyhrála Australian Open, zahrála si finále Wimbledonu i olympijských her, od pondělí bude novou světovou jedničkou. Navíc s Češkou má pozitivní zápasovou bilanci 4:3. „Ale myslím, že proti ní mám dobrou šanci,“ tvrdila Plíšková. Sebevědomí jí dodává zejména poslední duel ve finále turnaje v Cincinnati, kde soupeřku za hodinku smetla 6:3, 6:1. Němka má navíc na finálové boje v poslední době pech, prohrála už tři v řadě. Tentokrát ale nenechá sokyni nic zadarmo a přinutí ji vydat ze sebe maximum. Velkou otázkou je, jak obě hráčky, zejména pak Plíšková, zvládnou velký tlak grandslamového finále. Každopádně bude to dlouhý boj, dost možná i třísetový.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Plíšková Kar. - Kerber A. 21,5 + 1.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip