Články

Plíšková Kar. – Barthel M.: Češka potvrdí kvality!
article image

8.10.2014

Talentovaná Karolína Plíšková prožívá životní sezonu a také na turnaji v Linci pokračuje v dobrých výkonech, v prvním kole bez problémů porazila Belgičanku Flipkensovou. Němka Barthelová bude těžkou soupeřkou, Češka ale zvítězí!

Dvaadvacetiletá Češka letos prožívá průlomovou sezonu, na všech čtyřech Grand Slamech si vylepšila dosavadní nejlepší výsledky a v žebříčku WTA se probojovala až na 29. pozici. Její forma vygradovala v minulém měsíci, kdy se na podniku v Hongkongu probojovala až do finále a následný turnaj v Soulu dokonce vyhrála! Poté válela také ve Wuhanu, kde však nakonec vypadla v 3. kole po třísetové bitvě s pozdější vítězkou Petrou Kvitovou. Náročný program si na jejich výkonech následně vybral daň v Pekingu, kde hned v prvním kole nestačila na Hercogovou. Před turnajem v Linci tak alespoň měla čas na regeneraci a kvalitní trénink a v prvním duelu se zkušenou Belgičankou Kirsten Flipkensovou ukázala, že dobrou formu neztratila, když zvítězila 6:2, 6:4. Němce Barthelové se letos dařilo spíše na antuce než na tvrdém povrchu, na posledních šesti turnajích nepostoupila dál než do druhého kola. Svou normu jednoho vítězství už na rakouském podniku splnila, když porazila kvalifikantku Bertensovou. V duelu se skvěle servírující a agresivně hrající Plíškovou už neuspěje!      

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip