Články

Plíšková Kar. – Bacsinszky T.: pomstí se Češka švýcarské favoritce?
article image

10.5.2015

Obě nasadily v letošní sezóně k velkému průlomu, teď si to rozdají v 1. kole turnaje v Římě. Češka Karolína Plíšková překvapivě není proti Švýcarce Timee Bacsinszky brána za favoritku. Potvrdí nicméně svoji lepší antukovou formu?

Plíšková

+ letošní pohodu potvrzuje i na antuce

- soupeřku ještě neporazila

Bacsinszky

+ skvělá forma, vzájemná bilance

- tápe po přechodu na antuku

 

Je to bezpochyby nejzajímavější souboj prvního kola, který římská antuka nabídne. Plíšková letos válí, přiblížila se na dostřel světové Top 10, navíc výborně zvládla přechod na antuku, kde vyhrála hned Prague Open. O dva roky starší Švýcarka, dcera maďarských rodičů, pro změnu atakuje elitní dvacítku, vyhrála letos dokonce dva turnaje v Acapulku a Monterrey a její zápasová bilance 25:5 budí respekt. Jenže na antuce už tak jistě nevypadá, v Marakéši i Madridu to z její strany byla bída.

Zahrály si spolu zatím jen jednou, loni v Montrealu vyhrála Švýcarka po boji 7:5, 6:4. Možná i proto je v očích odborníků považována za favoritku duelu, což na druhou stranu přímo nahrává vsadit si na českou ranařku. Pokud jí v Římě bude fungovat servis a naváže na formu z Prahy, rozhodně může postoupit dál.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Plíšková Kar. - Bacsinszky T. 1 2.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip