Články

Pittsburgh – Washington: Tučňáci půjdou do vedení
article image

1.5.2016

První duel na ledě Capitals hokejisté Pittsburghu smolně prohráli v prodloužení, v tom druhém ale triumfovali a v hlavním městě tak vybojovali jednu cennou výhru. Třetí klání série už hostí na svém ledu a chtějí jít poprvé do vedení!

Série mezi velkými rival je vyrovnaná, lepší výkony ale předvádějí borci Penguins, kteří častěji drží puk na hokejkách a svého soka dokázali ve dvojzápase jasně přestřílet 80:59. Daří se jim také eliminovat ofenzivního tahouna Capitals Alexe Ovečkina, jenž v sérii s Pittsburghem ještě neskóroval a na kontě má jenom jednu asistenci. Přesun na vlastní led jistě výkon Tučňáků ještě zvedne, především v ofenzívě by se měli zlepšit – v základní části vstřelil v domácích zápasech více branek jen Dallas… Crosby, Malkin či Kessel budou defenzívu Capitals znovu hodně prohánět, hosté jistě vsadí na osvědčenou taktiku – pozorné bránění a přímočarou ofenzívu. S největší pravděpodobností se ale budou muset obejít bez důležitého obránce Orpika, kterého čeká suspendace za hit na Maatu. Pokud Pittsburgh naváže na podařené výkony z hlavního města, třetí klání série doma opanuje!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Pittsburgh - Washington 1 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip