Články

Pittsburgh – Washington: mečbol Tučňákům nepovolí
article image

3.5.2016

Vítěz základní části Washington zatím v sérii s Pittsburghem tahá za kratší konec provazu, nezvládl totiž první bitvu na ledě Penguins (2:3) a prohrává 1:2 na zápasy. Jeho další zaváhání by přihrálo všechny trumfy do rukou Tučňáků…

Navzdory výrazné střelecké převaze 49:23 nedokázal Washington v třetí bitvě série zvítězit. Pustil totiž ambiciózní Penguins do třígólového trháku a v závěrečné dvacetiminutovce už jen zásluhou Ovečkina a Williamse snížil na konečných 2:3. Ocitl se tak v nezáviděníhodné situaci, čtvrtý duel bezpodmínečně musí vyhrát! Pustit Crosbyho a spol. do vedení 3:1 na zápasy, to by byl pro Washington nejspíše „rozsudek smrti“… Aby se Capitals vyvarovali další ztráty, musí zpřesnit mušku, příležitostí ke skórování měli v posledním utkání celou řadu, v šancích ale selhávali. I kvůli heroickému představení gólmana Murrayho, jenž se blýskl 47 zákroky! Nepříliš zkušený brankář takovýto výkon ale jen těžko zopakuje, pokud Capitals budou znovu na puku dominovat, měli by být schopni častěji rozvlnit síť. Navíc domácí nejspíše nastoupí bez klíčového beka Letanga, jemuž hrozí za hit na Johanssona suspendace. Věřím, že fyzická a důrazná hra Washingtonu bude slavit úspěch!   

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Pittsburgh - Washington 2 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip