Články

Pittsburgh – Washington: hvězdy góly nepřinesou
article image

17.2.201

Souboj elitních plejerů NHL Crosbyho a Ovečkina letos vyznívá ve prospěch ruského snajpra, jehož Washington rivaly z Pittsburghu už dvakrát zdolal (3:0, 4:0). Pokaždé to ale byla velká bitva, v níž dominovaly obrany, což bude platit znovu.

Tradiční konkurenti spolu soupeří v Metropolitní divizi, v níž zatím marně nahání vedoucí New York Islanders. S proniknutím do play off by neměli mít potíže, i když Washingtonu momentálně patří sedmá příčka ve Východní konferenci, na devátou Floridu má k dobru deset bodů. Navíc se jim aktuálně herně daří a pravidelně sbírají body, vždyť vyhráli pět z posledních sedmi duelů a během této úspěšné série zdolali například San Jose (5:4 v prodloužení), mistrovský Los Angeles (4:0) či dvakrát silný Anaheim (3:2 v nájezdech a 5:3). Skvělé výkony Capitals korespondují s parádními výkony jejich tahouna Alexe Ovečkina, jenž se v posledním duelu s Ducks blýskl čtyřmi body (2+2) a po slabším vstupu do sezony se postupně prostřílel do čela tabulky kanonýrů (36 gólů). Ruský snajpr letos už dvakrát proti Pittsburghu skóroval a obrana Penguins si na něho znovu bude muset dávat velký pozor. Také Tučňákům se momentálně daří, i když naposledy nestačili ve vyrovnaném duelu na Chicago (1:2 v nájezdech). Ačkoliv oba soupeři disponují velkou palebnou silou, ve většině jejich zápasů padá maximálně pět branek (Pittsburgh 56,2% utkání under, Washington 53,7% utkání under), což se projevuje také při vzájemných kláních – v posledních šesti jenom jednou bylo k vidění alespoň šest zásahů. A tradice bude znovu dodržena!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Pittsburgh - Washington 5,5 - 1.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip