Články

Pittsburgh – Washington: duel hvězd ovládnou Tučňáci
article image

15.1.201

Domácí v čele s kapitánem Crosbym kralují Východní konferenci a v prestižním duelu s rivaly z Metropolitní divize chtějí ukázat svou dominanci. Za Capitals pálí ostrými snajpr Ovečkin, triumf na ledě Tučňáků ale nevystřílí.

Rozsáhlá marodka se pomalu vyprazdňuje, výkony Penguins už snad ale lepší být nemohou. Od začátku prosince odehráli Tučňáci dvacet duelů a jen ze čtyř odcházeli se svěšenými hlavami, zbylých šestnáct ovládli! Naposledy uspěli v těžkém duelu na ledě urputně bránícího Calgary 2:1 a za vítězstvím půjdou také proti Capitals. V jejich dresu válí nejlepší a nejproduktivnější hráč zámořské soutěže Sidney Crosby (25+42), ze spolupráce s ním těží momentálně jeden z nejlepších střelců NHL Chris Kunitz (24+25). Zapomínat ale nesmíme ani na Malkina (12+34), Neala (17+19) či Jokinena (12+20), ofenzíva Pittsburghu je prostě pořádně našlapaná (s průměrem 3,15 vstřelených gólů na zápas čtvrtá nejproduktivnější v NHL). Útok Washingtonu táhnou především nejlepší kanonýr zámořských kluzišť Alexander Ovečkin (32+14) a švédský tvůrce hry Nicklas Backström (11+37), celkově ale ofenzíva Capitals v produktivitě za tou pittsburskou zaostává. Do duelu s Penguins nastoupí hosté pouhý den po těžkém utkání se San Jose, únava z utkání i přesunu do Pittsburghu by se mohla na jejich hře projevit. Věřím domácím!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Pittsburgh - Washington 1 1.73

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip