Články

Pittsburgh – Toronto: Kunitz vstřelí gól
article image

16.12.201

Tučňáci válí a vévodí Východní konferenci. V posledních třech duelech neztratili ani bod a na Toronto si budou věřit! Jejich nadupanou ofenzívu diriguje hvězdný Crosby, z jeho přihrávek těží Chris Kunitz. Obranu Maple Leafs pokoří!

Vychvalovaní Penguins potvrzují kvality a patří k žhavým kandidátům na zisk Stanley Cupu. Od konce listopadu vyhráli osm z devíti zápasů a nebodovali jen při těsné porážce 2:3 v Bostonu. Na ledě Bruins přitom dlouho vedli a utkání ztratili až v posledních dvou minutách, kdy je popravili přesnými zásahy Krejčí s Chárou… Toronto do nové sezony velmi dobře odstartovalo, postupně mu ale začal docházet dech a pomalu se propadá tabulkou. Stále se však zuby nehty drží v elitní osmičce Východní konference a na ledě Penguins chce bodovat. Vítězství nad silným Chicagem 7:3 v minulém utkání jistě vlije Maple Leafs do žil velkou porci sebevědomí, udržet na uzdě hvězdný útok Penguins ale nebude nic jednoduchého. Kreativní Crosby góly střílí i připravuje pro své spoluhráče, z jeho lahůdkových pasů často těží i Chris Kunitz, jenž se 17 góly patří mezi nejlepší kanonýry soutěže. Zkušený Kanaďan ale v posledních třech duelech vyšel střelecky naprázdno, už je nejvyšší čas, aby se znovu trefil!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Pit-Tor: Kunitz C. ano 2.40

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip