Články

Pittsburgh – Tampa Bay: úvodní duel pro hosty!
article image

12.5.2016

Dva kroky už udělali, jsou na půli cesty za vysněným grálem. Teď si to hokejoví Tučňáci a Blesky rozdají v konferenčním finále bitev o Stanley Cup. První duel v Pittsburghu vyzní pro odpočatější hosty!

Takovéto finále Východní konference NHL se nečekalo. Nejlepší tým základní části z Washingtonu ale nepřešel právě přes Penguins a Tampa si pro změnu poradila s Islanders. Oba celky potvrdily, že umějí hrát na ledě soupeřů – Tampa venku prohrála jediný zápas ze čtyř, Pittsburgh dva z pěti. I z tohoto pohledu se tak výhoda domácího prostředí pro Pittsburgh jeví jako podružná. Hokejisté Lightning mají důvod si věřit. Jednak měli o tři dny delší čas na odpočinek, což už se v této fázi play off musí projevit, hlavně ale protivníka ve třech z letošních čtyř vzájemných utkání porazili. Tým se semknul a ve vyřazovacích bojích mu perfektně funguje defenzíva, což se proti soupeřovým hvězdám Crosbymu, Malkinovi a spol. bude náramně hodit. Všechny tyto faktory zkrátka nahrávají tomu, že vstup do série zvládne lépe Tampa Bay.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Pittsburgh - Tampa Bay 2 3.57

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip