Články

Pittsburgh – Tampa Bay: Tučňáci domácí tlak nezvládnou
article image

25.5.2016

Doma to ani jednomu nejde, rozhodující sedmý duel finálové série Východní konference NHL uvidí Pittsburgh. Tučňáci budou opět svázaní a z postupu se budou radovat hostující Blesky.

První postupový mečbol doma hokejisté Tampy nevyužili, když za stavu 3:2 na zápasy doma padli 2:5. „Měli jsme velkou šanci sérii ukončit, ale trošku jsme kolem toho našlapovali po špičkách. Hráli jsme váhavě, nebyli jsme dost důrazní, nebruslili jsme,“ řekl jediný střelec Tampy Boyle. Teď už to bude za stavu 3:3 kdo s koho! Rozhodující sedmý duel uvidí Pittsburgh, což pro Penguins není bůhvíjaké terno. Vždyť v této sérii se čtyřikrát ze šesti střetnutí radoval hostující tým! A domácí navíc budou muset řešit dilema, zda postavit do brány ostřílenou jedničku Fleuryho, v poslední době ale značně tápajícího, nebo jako minule vsadit na úspěšného náhradníka Murrayho. Pravděpodobnější je druhá varianta, ovšem poslat na duel číslo sedm, který je jen a jen o psychice, mladíka, to je riziko. Hosté z Tampy tentokrát nebudou pod tlakem, už se od nich tolik nečeká, což jim náramně sedí. A pozor! Tampa a Pittsburgh se už jednou v utkání číslo sedm střetly. V roce 2011 v prvním kole play off tým z Floridy vyhrál na ledě soupeře 1:0. Teď si Blesky mohou v klidu dát repete!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Pittsburgh - Tampa Bay 2 3.97

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip