Články

Pittsburgh - San Jose: Tučňáci od prvních minut poletí za grálem
article image

8.6.2016

K zisku Stanley Cupu jim chybí poslední krůček! Hokejisté Pittsburghu vedou ve finálové sérii NHL 3:1 na zápasy a doma mohou soky ze San Jose dorazit. Za triumfem půjdou nekompromisně!

Po dvou těsných domácích výhrách sice ve třetím duelu v Kalifornii padli, ovšem další utkání na soupeřově ledě už zkušeně vyhráli 3:1 a vracejí se domů plni naděje. „Musíme jen dělat to, co jsme dělali doposud, nesmíme změnit jedinou věc,“ burcoval hvězdný kapitán Tučňáků Crosby. Žraloci v celé sérii zaostávají, ještě ani jednou nešli v zápase do vedení. „Tím, že neskórujeme jako první, doháníme zápasy celou sérii. Vykolejí vás to z rytmu střídání všech čtyř formací, přitom dosud v play off jsme to byli právě my, kdo odskočil do vedení a donutil soupeře změnit hru,“ našel příčinu neúspěchu kouč San Jose DeBoer, ovšem před duelem číslo pět bojovně dodal: „V našem týmu to finále nikdo nepovažuje za skončené. Jsme nejlepším týmem ve venkovních utkáních v celé lize. Teď to budeme chtít ukázat!“ Ovšem bude to těžké, Žraloci se už dostávají pod psychickou deku a dá se čekat, že Tučňáci na ně před svými fanoušky vletí se zdrcujícím tlakem. Pittsburgh nenechá nic náhodě a po triumfech v letech 1991, 1992 a 2009 se bude opět radovat z prestižního hokejového grálu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina/zápas - Pittsburgh - San Jose 1/1 3.35

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip