Články

Pittsburgh – San Jose: hvězdná válka s přestřelkou
article image

5.12.201

Tak tohle bude bitva! Lídři Východu proti druhému celku Západu. Na jedné straně Crosby a Malkin, na druhé Thornton, Marleau či stoupající česká superstar Hertl. Góly oba celky rozhodně nešetří, aspoň šest jich padne.

Penguins a Sharks patří k velkým favoritům na zisk Stanley Cupu a zatím předpoklady svými výkony naplňují. Pokud si nepřivodí nečekaný kolaps, postup do play off mají jistý. Vždyť okupují absolutní špice svých konferencí a i jejich aktuální forma je vynikající. Pittsburgh z posledních devíti zápasů nebodoval jen jednou a teď drží sérii čtyř výher v řadě. San Jose nebodovalo pouze jednou dokonce v jedenácti duelech za sebou a dva body za vítězství si teď v Torontu připisovalo už pošesté v nepřerušené sérii! Určitě velkou motivaci bude mít i Tomáš Hertl, který roste ve velkou hvězdu. Ve své první sezoně si teprve dvacetiletý mladíček připsal ve 27 utkáních už 21 bodů (13 gólů, 8 asistencí). Nyní dvakrát po sobě bodově absentoval a proti lídrům kanadského bodování celé NHL Crosbymu (38 b.) s Malkinem (37 b.) se bude chtít náležitě ukázat. Zajímavý kurz je i na jeho gólový příspěvek, my tipujeme pořádnou gólovou úrodu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Pittsburgh - San Jose 5,5 + 2.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip