Články

Pittsburgh – San Jose: hostující Žraloci defenzivní duel ovládnou
article image

29.5.2016

V sezoně se spolu potkali dvakrát, pokaždé domácí tým ostrouhal. A nejinak by tomu mohlo být i v úvodním duelu finále Stanley Cupu. Žraloci ze San Jose zaskočí Tučňáky na jejich ledě!

Velké finále hokejové NHL začíná a v akci budou i dva čeští zástupci. Tomáš Hertl s Romanem Polákem mají šanci poprvé zvednout nad hlavu slavný grál a přivézt jej v létě do Česka. Pro jejich Sharks by navíc šlo o premiérový triumf, zatímco Penguins  na něj mohou dosáhnout už počtvrté v historii - naposledy získali trofej v roce 2009. Série startuje v pittsburském Consol Energy Center a domácí si nemohou být jisti, že jim to pomůže. V listopadu totiž doma Žraloky hostili a padli 1:3, odveta v Kalifornii pro změnu skončila výhrou Pittsburghu 5:1. Sharks vstupují do finále jako outsider, což jim náramně sedí. Navíc na starty sérií se umějí zkoncentrovat. Potvrdili to letos už proti Los Angeles i Nashvillu, v konferenčním finále sice v St. Louis napoprvé 1:2 prohráli, ovšem zasloužili si více. Je zřejmé, že moc gólů nepadne, bude se hrát opatrný hokej. A uvolněnější hosté duel zvládnou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Pittsburgh - San Jose 5,5 2/-5,5 4.36

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip