Články

Pittsburgh – Philadelphia: Tučňáci porazí Letce!
article image

21.10.2014

Pensylvánské derby slibuje parádní podívanou, souboje Tučňáků s Letci vždy mají pořádné grády! Domácím se loni v zápasech s velkými rivaly vůbec nedařilo, což letos chtějí změnit! Odstartovali lépe, doma se budou radovat!

Čtyřikrát v řadě s Philadelphií prohráli, motivaci uspět tak hokejisté Pittsburghu postrádat nebudou. Do utkání vstoupí s nálepkou favorita, také letos by podle předpokladů měli patřit mezi nejlepší celky Východní konference, v níž mají jeden z ofenzivně nejsilnějších týmů. Tahouny jejich útoku jsou hvězdní centři Crosby (4+5) s Malkinem (2+5), ve výtečném světle se ukazuje také nově příchozí pravé křídlo Hornqvist (4+4), jenž skvěle zapadl do první formace. Ve čtyřech duelech nového ročníku Penguins třikrát zvítězili a vstřelili 16 branek, propustnou obranu Philadelphie čeká na jejich ledě perný večer! Flyers budou mít v nohách náročný duel s Chicagem z předešlého dne, což jistě ovlivní jejich výkon. Start do sezony se jim příliš nepodařil, čtyřikrát v řadě prohráli a uspěli až v pátém klání, kdy v prodloužení zdolali Dallas 6:5. Směrem dopředu jsou nebezpeční a borci jako Giroux (2+5), Simmonds (5+2) či Voráček (2+5) umí rozložit jakoukoliv defenzívu, ovšem v obraně jim to skřípe a ani gólmanům Masonovi s Emerym se příliš nedaří. V Pittsburghu se letos hostujícím mančaftům nebude vyhrávat lehce, Letci si pro body nedoletí…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Pittsburgh - Philadelphia 1 1.62

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip