Články

Pittsburgh – Philadelphia: bitva Voráčka s Crosbym
article image

1.4.2015

Pensylvánské derby bude mít jako tradičně pořádné grády! Kapitán Tučňáků Sidney Crosby a tahoun Letců Jakub Voráček spolu navíc soupeří o vítězství v kanadském bodování a ve vzájemném souboji se tak budou chtít pořádně ukázat!

Pittsburgh

+ kvalitní ofenzíva, hvězdné individuality, hra v oslabení

- nedaří se mu otáčet zápasy, v nichž prohrává

Philadelphia

+ produktivní duo Voráček – Giroux, gólman Mason, vhazování

- aktuální forma, defenzíva

 

Letci zpackali další sezonu a už nemají šanci na play off, základní část dohrávají jen z povinnosti. Úplně bez motivace ale nejsou, Jakubu Voráčkovi (21+55) mohou pomoci vyhrát Art Ross Trophy pro nejproduktivnějšího borce celé NHL! Český forvard je momentálně v kanadském bodování třetí a na vedoucího Crosbyho ztrácí tři body, v bitvě s Penguins tak musí naplno ukázat své kvality a doufat, že se jeho rival neprosadí. Obrana Flyers však nepatří mezi nejpevnější (s průměrem 2,75 inkasovaných branek na zápas je sedmá nejhorší v NHL), její nedůslednost (brankáři Letců čelí v průměru 30,2 střel na utkání) bude rychlým forvardům Pittsburghu vyhovovat. Navíc Crosby se pyšní skvělou formou, v posledních třech duelech nasbíral pět bodů (1+4) a upevnil si místo na čele produktivity (25+59). Kanadský forvard řádí při přesilových hrách, v nichž nasbíral už 31 bodů (10+21), což je druhý nejlepší počin ze všech borců v NHL, naopak Letci při oslabení tápou (úspěšnost 76,6%) a jen tragické Buffalo je v této činnosti horší než oni. Pokud budou v Pittsburghu nedisciplinovaní, Tučňáci je smáznou! Zaberou a potrápí rivala? 

 

 Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Pit-Phi: Voráček J. ano 3.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip