Články

Pittsburgh – Ottawa: Crosby přeruší půst
article image

3.2.201

Zatímco lídr Východní konference Pittsburgh nebude v play off chybět, Senátoři stále nic jistého nemají a za nejlepší osmičkou zaostávají. Potřebují tak bodovat, ovšem našlapanou ofenzívu domácích v čele s kapitánem Crosbym neuhlídají!

Výkony Sentorů jsou jako na houpačce a jejich neschopnost vybojovat delší sérii výher, při které by se bodově zahojili, je zatím stojí postup do play off - na osmý Detroit momentálně Michálek a spol. ztrácí dva body. Nedávno Senátoři vyrazili na třízápasový trip, který však rozehráli vysokou porážkou 3:6 v Torontu. Na ledě Pittsburghu si budou chtít počínat o poznání lépe, ovšem narazí na silného soka, který jim nedá nic zadarmo! Tučňáci sice v posledním utkání nestačili na Kojoty z Phoenixu, kterým na jejich hřišti podlehli 1:3, doma ale válí – vždyť na vlastním ledě prohráli pouze 4x ve 26 duelech! Spoléhat opět budou na první útok okolo kapitána Crosbyho (27+48), jenž je suverénně nejproduktivnějším borcem soutěže. V posledních čtyřech duelech kanadský útočník vyšel střelecky naprázdno, už je tak na čase, aby se znovu trefil!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Pit-Ott: Crosby S. ano 2.05

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip