Články

Pittsburgh – NY Rangers: Tučňáci složí vítězný reparát
article image

3.1.201

Sice vládnou Východní konferenci, ale v posledních čtyřech zápasech vyhráli jen dvakrát. Jenže teď se Penguins konečně vracejí na domácí led a jejich sílu poznají Rangers. Ti třetí venkovní výhru v řadě nepřidají.

Tučňáci se usadili na čele Východní konference a vydrželi tam i po sérii čtyř utkání na ledě soupeřů, přestože v ní příliš nezářili. Nejprve schytali 0:5 v Ottawě, pak vyhráli až v prodloužení v Carolině 4:3, následně sice zvítězili v Columbusu 5:3, jenže naposledy padli v New Jersey 1:2. Teď se konečně vracejí do své arény, kde sehrají dvě utkání před odletem na třízápasový trip po týmech Západní konference. Nejprve v Pittsburghu přivítají dnes v noci tradičního rivala Rangers. Jezdci se rozhodně nemíní vzdát myšlenky na play off a v posledních pěti utkáních prohráli jen jednou – ve Washingtonu těsně 2:3. Penguins tradičně spoléhají na Crosbyho, který vévodí kanadskému bodování celé NHL, když ve 42 zápasech nasbíral 59 bodů za 22 gólů a 37 asistencí. Šestadvacetiletá hvězda nebodovala v posledních pěti utkáních jen při debaklu v Ottawě a i tentokrát pomůže svému týmu k vítězným bodům. Dvakrát v řadě Tučňáci nezaváhají.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Pittsburgh - NY Rangers 1 1.94

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip