Články

Pittsburgh – NY Rangers: bitva gigantů do prodloužení?
article image

19.4.2015

V úvodních dvou zápasech v New Yorku se o výhry podělili, teď jde o to, kdo v sérii získá psychologickou výhodu. Hokejisté Rangers budou chtít v Pittsburghu urvat aspoň jeden zápas a očekává se velká přetahovaná. Přijde prodloužení?

Pittsburgh

+ hvězdy Crosby a spol., domácí prostředí

- letos nejsou v ideální pohodě, slabší gólman

NY Rangers

+ vyrovnaný kádr, rychlá hra, gólman Lundqvist

- coby vítěz základní části pod tlakem

 

Rangers získali Presidents' Trophy pro nejlepší tým základní části NHL, jenže tím si na sebe upletli i bič největšího favorita play-off. V prvním domácím duelu jej těsnou výhru 2:1 potvrdili, ovšem odvetu zvládli lépe Tučňáci, které k vítězství 4:3 dovedl kapitán Crosby. Nicméně obě bitvy byly nesmírně vyrovnané, rychlíci z New Yorku měli proti kouzelníkům z Pittsburghu opticky lehce navrch.

Všichni se ptají, kam sérii nasměruje třetí duel, který může být svým způsobem rozhodující. Buď domácí potvrdí »minibrejk« a dostanou papírového favorita pod ještě větší tlak, nebo hosté naopak vrátí výhodu domácího ledu na svoji stranu a ožijí. Dá se očekávat velká přetahovaná. Dva ze čtyř vzájemných duelů v základní části šly do prodloužení a je nejvyšší čas, aby se tak konečně stalo i v play-off.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Pittsburgh - NY Rangers 0 3.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip