Články

Pittsburgh – New Jersey: Jágr si z premiéry body neodveze
article image

3.10.201

Jeho dlouho očekávaná premiéra v dresu Ďáblů z New Jersey je tu! Česká hokejová ikona Jaromír Jágr si ji navíc odbude v klubu svého srdce Pittsburghu. Tučňáci znovu patří mezi největší favority NHL a na úvod sezóny to potvrdí výhrou.

Jágr zmeškal všechna přípravná utkání, a přestože očekávání českých fanoušků jsou opět ohromná, bude to mít hodně složité. Ve svém pokročilém věku si musí zase zvykat na nový klub i systém, což nějakou dobu potrvá. Devils jsou sice pro každého soupeře nepříjemným sokem, jenže Penguins jsou letos nažhavení konečně opět ukázat svoji sílu. Hvězdy Crosby, Malkin a spol. budou chtít prodat své ambice hned v premiéře a dá se očekávat zdrcující tlak domácích.

Této euforii Jágrova a Eliášova družina sotva odolá a nic na tom nemění ani skutečnost, že Tučňákům bude chybět český brankář Vokoun. Vítězný start do sezóny si zkrátka domácí v klidu pohlídají.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Pittsburgh - New Jersey 1 1.88

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip