Články

Pittsburgh – Detroit: gólově dietní bitva
article image

11.2.201

Elitní celky Východní konference si to rozdají v Pittsburghu, kde domácí Tučňáci přivítají Rudá křídla z Detroitu. Jejich vzájemné bitvy bývají hodně vyrovnané s minimem branek a fanoušci znovu uvidí bojovné utkání.

Loni odehráli většinu sezony bez svých hlavních opor a dlouho se strachovali o účast v play off, letos jsou ale hvězdní forvardi Dacjuk či Zetterberg fit a hokejisté Red Wings by ve vyřazovacích bojích neměli chybět, patří totiž mezi nejlepší týmy Východní konference! S přehledem se vypořádali i se zraněním dvou hlavních gólmanů Howarda s Gustavssonem, v kleci Detroitu se totiž zabydlel český mladík Petr Mrázek a i díky jeho skvělým výkonům svěřenci kouče Babcocka vítězí – v novém roce odehráli 15 utkání a jen 3x prohráli. Momentálně se vezou na třízápasové vítězné vlně, naopak Penguins naposledy utrpěli výprask 0:5 ve Vancouveru a mají tak co napravovat. Na Detroit se jim však v aktuálním ročníku příliš nedaří, dvakrát s ním prohráli (1:2, 3:4 v prodloužení) a jenom jednou triumfovali (2:0). Nečeká je tak nic jednoduchého, navíc jejich soupeř se pyšní parádní formou, hraje zodpovědně defenzivně a co dopočtu inkasovaných branek na utkání (2,36) je pátým nejlépe bránícím týmem soutěže. Žádné gólové hody tak asi fanoušci neuvidí, padne maximálně pět gólů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Pittsburgh - Detroit 5,5 - 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip