Články

Pittsburgh – Columbus: Tučňáci vycení zuby
article image

12.11.2015

Po počátečním tápání se Pittsburgh rozjel a vrátil se na čelní pozice Východní konference. V posledním utkání si Tučňáci v nájezdech poradili s lídrem celé soutěže Montrealem a neklopýtnou ani v duelu s tím nejhorším mančaftem NHL.

Loni prožili Blue Jackets nepříliš podařenou sezonu, do té letošní vstupovali s mnohem vyššími ambicemi. Ani příchody nadějného kanonýra Saada z mistrovského Chicaga a bojovníka Campbella z Bostonu ale hru Columbusu nezvedly, mančaft z Ohia je na tom paradoxně ještě hůř! K lepším výkonům jej nevybudila ani změna kouče, proslulý motivátor John Tortorella zatím hráče neprobudil z letargie a tak je Columbus s pouhými osmi body na kontě (12 proher v šestnácti zápasech) nejhorší v celé NHL. Pittsburgh se potýkal s mizerným startem do sezony, bylo však jen otázkou času, kdy se nastartuje a vrátí na výsluní. A to se skutečně potvrdilo, triumf nad Canadiens (4:3 v nájezdech) byl pro Penguins desátým v posledních dvanácti zápasech. Utkání s mizerně bránícím Columbusem (průměr 3,69 inkasovaných branek/zápas) je pro hráče Pittsburghu ideální příležitostí k tomu, aby si vylepšili statistiky. Kapitán Crosby zavelí za vítězstvím!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Pittsburgh - Columbus 1 1.76

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip