Články

Pittsburgh – Columbus: Tučňáci napraví porážku
article image

8.12.2013

Ambiciózní Penguins v čele s kapitánem Crosbym letos znovu válí a kosí jednoho soupeře za druhým. Naposledy ale padli v Bostonu 2:3 a přerušili sérii pěti výher v řadě, zpět na vítěznou vlnu naskočí právě proti Blue Jackets!

Blue Jackets loni skončili těsně pod hranicí postupu do play off a ani letos to zatím nevypadá, že by se měli do vyřazovacích bojů podívat, na nejlepší osmičku Východní konference přeci jen několik bodů ztrácí. Tři z posledních čtyř duelů ale svěřenci kouče Richardse vyhráli, a pokud budou v nastaveném tempu pokračovat, brzy se do horní poloviny tabulky propracují! Jenže nyní je čeká konferenční lídr, jenž doma válí a po nedávné porážce v Bostonu, která ukončila jeho pětizápasovou sérii výher, se chce vrátit na vítěznou vlnu. Navíc doma opravdu umí, vždyť před vlastními fanoušky vyhrál 12 z 15 zápasů, z toho 10x triumfoval v normální hrací době. Na začátku minulého měsíce se oba soupeři střetli dvakrát a pokaždé zvítězili Crosby a spol. (4:2, 3:0), doma uspějí znovu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Pittsburgh - Columbus 1 1.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip