Články

Pittsburgh – Carolina: Tučňáci smáznou Hurikány
article image

27.11.2014

Divizní rivaly z Caroliny přivítají na svém ledě hvězdní Tučňáci a na nic jiného než na vítězství nepomýšlí! Hostující Hurricanes kráčí od porážky k porážce, naposledy nestačili na zoufalou Floridu. Ani v Pittsburghu neuspějí.

Ofenzivní mašina z Pittsburghu ani letos nenechává nikoho na pochybách, že chce útočit na Stanley Cup! Ve Východní konferenci mocně dotírá na vedoucí Montreal, za nímž zaostává o jediný bod, a fanoušky baví ofenzivním hokejem! Není tedy divu, že mezi sedmičkou nejproduktivnějších borců celé NHL má Pittsburgh hned trojnásobné zastoupení (Crosby, Malkin, Hornqvist) a s průměrem 3,52 vstřelených branek na zápas mají Tučňáci jasně nejúdernější útok soutěže. Řádí především první lajna kapitána Crosbyho (9+22), jenž si skvěle rozumí s letní posilou Hornqvistem (10+14), a válí také druhý útok Malkina (11+17), Kunitze (8+10) a Comeaua (8+5), který se blýskl v posledním utkání s Torontem hattrickem a výrazně se podílel na výhře Penguins 4:3 v prodloužení. Carolina letos prožívá další nepovedenou sezonu a v Metropolitní divizi i celé Východní konferenci patří mezi vůbec nejhorší celky. Hurricanes prohráli šest z posledních sedmi duelů, s průměrem 2,29 vstřelených gólů na utkání jsou čtvrtým nejméně produktivním týmem ligy a jejich nejlepším kanonýrem je s pouhými osmi zásahy Jiří Tlustý… Zatímco doma občas předvedou záblesk kvality, venku hrají mizerně a vyhráli jen dva z třinácti duelů. V Pittsburghu se neboduje snadno, domácí zvítězí!    

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Pittsburgh - Carolina 1 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip