Články

Pittsburgh – Anaheim: lídři budou rádi za bod
article image

17.11.2013

Přestože se střetnou vedoucí týmy svých divizí, ani jeden neprožívá právě nejúspěšnější období, v posledních zápasech prohrávají. V cestě k lepším výsledkům budou brát jakýkoliv bodový zisk, mohla by z toho tak být remíza.

Na straně Pittsburghu jediná výhra a čtyři porážky, na straně Anaheimu tři prohry. Přesto tahle bilance posledních zápasů nechala jak domácí, tak hosty v čele svých divizí. Pittsburgh svoje nelichotivé výsledky posledních týdnů zakončil domácí prohrou 1:4 s lepšícím se New Jersey, Anaheim padl 2:3 v prodloužení na ledě Caroliny. Pittsburghu se především přestalo dařit střelecky, tým kolem Sidneyho Crosbyho totiž dal totiž v těchto pěti utkáních víc než jeden gól pouze jednou. Anaheimu se zase nedaří na hřištích soupeřů. V Pittsburghu to bude jeho čtvrtý zápas na cestách v řadě, v těch předešlých získal jen jediný bod, možná i proto, že mu chybějí obránce Souray či útočníci Koivu, Silfverberg a Perreault. Očekávám velkou bitvu, která může dojít až do prodloužení.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Pittsburgh - Anaheim 0 3.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip