Články

Pittburgh – Toronto: Kessel popraví Maple Leafs
article image

29.12.2015

Tučňáci vyšli v posledním utkání s Winnipegem gólově i bodově naprázdno a nadále zůstávají pod čarou postupu do play off. Toronto je na tom ještě hůř, díky zlepšeným výkonům v poslední době si ale bude na Tučňáky věřit!

Kanadské Toronto po mizerném vstupu do sezony přeci jen zlepšilo výkony, ovšem k tomu, aby se vrátilo do hry o play off, by muselo najet na delší vítěznou vlnu. Vždyť na osmou Ottawu ztrácí v tabulce Východní konference propastných devět bodů! V posledních čtyřech duelech ale mančaft proslulého kouče Babcocka třikrát zvítězil (nezapočítána noční bitva s Islanders) a do Pittsburghu rozhodně nejede s poraženeckou náladou. Tím spíš, když hvězdní Penguins prožívají velkou krizi, během níž spadli mimo příčky pro play off. Po pěti duelech bez výhry Pittsburgh porazil Columbus (5:2) s Minnesotou (3:1) a vypadal, že se odráží k lepším zítřkům. Porážka ve Winnipegu (0:1) ale vrátila pensylvánský mančaft zpět na zem… Ačkoliv sestava Tučňáků přetéká ofenzivní kvalitou, se střílením branek mají Crosby a spol. poslední dobou velké problémy a ani příchod nového trenéra Sullivana produktivitu jejich útoku nepozvedl. Příliš se nedaří ani velké letní posile Philu Kesselovi (11+9), v posledních pěti duelech obávaný snajpr skóroval jen dvakrát – při výhře nad Blue Jackets. V dresu Toronta americký forvard strávil šest sezon a proti bývalým parťákům se jistě bude chtít pořádně vytáhnout. V prvních dvou letošních vzájemných bitvách, které ovládl Pittsburgh (2:1, 4:0) se neprosadil, tentokrát už jej Maple Leafs neuhlídají…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Pittsburgh - Toronto 5,5 1/-5,5 3.02
Dá gól (včetně prodloužení) - Pit-Tor: Kessel P. ano 3.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip