Články

Phoenix – Edmonton: Kojoti doma body neztratí
article image

3.4.2014

Coyotes se po několika nezdarech ocitli v Západní konferenci mimo postupové příčky do play off. Proti zoufalému kanadskému Edmontonu tak musí naplno bodovat, v napínavém finiši základní části není prostor na chyby!

Oilers už před únorovou olympijskou pauzou věděli, že se do vyřazovacích bojů opět nepodívají a zbytek sezony jen z povinnosti dohrávají. To je pro fanoušky velké zklamání, v týmu se to hemží talentovanými borci, kterým byla předpovídána velká budoucnost, a už letos měli svůj potenciál konečně naplno předvést. Jenže chyba lávky, v defenzívě Edmontonu to je jeden velký průchoďák a slavný celek tak leští dno Západní konference. To Phoenix usilovně bojuje o postup do play off, v kterém loni chyběl. Dlouhodobě se pohybuje na hraně a momentálně je v Západní konferenci devátý, s blížícím se koncem základní části si už nemůže dovolit ztrácet body! Obzvláště v soubojích s outsidery, které by měl bez problémů porazit. Jedním z nich je i Edmonton, který s Kojoty prohrál pětkrát v řadě a čtyřikrát padl v normální hrací době. Ani tentokrát na namotivovaného protivníka nevyzraje, domácí zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Phoenix - Edmonton 1 1.73

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip