Články

Philadelphia – Vancouver: Voráček se trefí
article image

15.1.201

V této sezóně český forvard září a vede tabulku produktivity NHL. V posledních čtyřech zápasech si připsal čtyři body za dvě branky a dvě asistence. Canucks právě prožívají horší období a Voráček si proti nim vylepší gólový účet.

Flyers jsou nevyzpytatelným mančaftem. V kádru mají Voráčka s Girouxem, dva muže ze špice tabulky kanadského bodování, ale na play off ztrácejí jedenáct bodů. Už se zdálo, že konečně chytají potřebnou formu, když ze čtyř utkání tři vyhráli, byť Ottawu zdolali až na nájezdy a Washington v prodloužení. Poté zdecimovali do té doby vedoucí celek Východní konference Tampu Bay 7:3! Na tomto triumfu se gólem a asistencí podílel i Jakub Voráček, jenž s 52 body (17 gólů + 35 asistencí), které nasbíral ve 43 utkáních, je nejproduktivnějším hokejistou tohoto ročníku NHL. Jenže dnes v noci opět Letci padli, byť jen těsně 0:1 ve Washingtonu.

Vancouver se bojí o poslední postupové místo v Západní konferenci, protože třikrát v řadě nebodoval a deváté Calgary na něj ztrácí jen dva body. Ve Philadelphii se pokusí nepříjemnou sérii ukončit, ovšem nezastaví Jakuba Voráčka, který si proti Canucks připíše osmnáctou trefu v sezoně.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Phi-Van: Voráček J. ano 2.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip