Články

Philadelphia – Tampa Bay: Voráček a spol. lídra pokoří
article image

12.1.201

Vyšlápne si nejproduktivnější hokejista NHL Jakub Voráček a jeho spoluhráči doma na nejlepší tým Východní konference? Hokejisté Philadelphie nutně potřebují ukrajovat děsivé manko na play off a favorita přetlačí.

Je to paradox. Zatímco Voráček a jeho parťák Giroux patří do elitní čtyřky kanadského bodování celé soutěže, jejich tým se potácí u dna konference. K tahounům Letců se totiž ostatní nepřidávají, a tak Flyers z minulých osmi duelů vyhráli jen dva. Jejich aktuální odstup na elitní osmičku je hrozivých 11 bodů, a přestože základní část NHL se teprve dostává do své druhé poloviny, není už čas na něco čekat. To v Tampě jsou naprosto v klidu, Lightning válejí a dokonce jsou právě teď úplnými jedničkami na Východu. Formu mají skvělou, z minulých osmi zápasů jich hned sedm vyhráli, třikrát dokonce venku. I proto nemusejí mít z výletu do Philadelphie obavy, v listopadu tam navíc 3:1 zvítězili. Favorit je zřejmý, jenže Flyers mají i díky Voráčkovi obrovský potenciál a také jejich motivace a hlad po výhře je vyšší. Proč si tedy nevsadit, že bude dominovat právě jejich zápal do hry?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Philadelphia - Tampa Bay 1 3.09

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip