Články

Philadelphia – NY Islanders: střelci se budou činit
article image

5.2.201

Jedenácti přesnými trefami pohostili hokejové fajnšmekry borci Flyers a Islanders při posledním vzájemném mači. Nadprůměrná gólová úroda bývá při jejich bitvách pravidlem a tradice bude znovu dodržena, padne alespoň sedm branek!

V týmu mají nejproduktivnějšího borce soutěže Jakuba Voráčka (17+41), přesto v boji o play off za konkurenty ve Východní konferenci výrazně zaostávají. Na osmý Boston hokejisté Philadelphie momentálně ztrácí deset bodů a ve zbývajících zápasech základní části budou mít co dělat, aby vysoké manko umazali. Pokud však budou pokračovat v současných výkonech, mohlo by se jim to podařit! Od vysoké porážky 4:7 právě s Islanders čtyřikrát v řadě zvítězili, v posledních dvou duelech s Winnipegem (5:2) a Torontem (1:0) dokonce uspěli v normální hrací době. Do odvetného klání s borci z New Yorku tak nastoupí ve velké pohodě a s cílem oplatit jim debakl! Zatímco se střílením branek i díky tahounům Voráčkovi, Girouxovi (16+36) či Simmondsovi (18+14) problémy většinou nemívají, v defenzívě často tápou a příliš inkasují (2,86 branek/zápas). Ani Ostrovani nejsou ve hře směrem dozadu bezchybní (2,84 G/Z), ovšem jejich drtivá ofenzíva, která je čtvrtou nejlepší v celé NHL (3,07 G/Z), je pravidelně tahá z bryndy – Tavares a spol. své protivníky prostě přestřílejí! Jenom jednou z posledních šesti vzájemných klání Letců a Ostrovanů padlo méně než šest branek, čtyřikrát jich fanoušci viděli alespoň sedm. Očekávám další střelecké hody!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Philadelphia - NY Islanders 6,5 + 2.88

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip