Články

Philadelphia – New Jersey: gólově dietní souboj
article image

11.12.201

Legendární český forvard Jaromír Jágr se v dresu Ďáblů vrátí do Philadelphie, kde nedávno válel vedle dnešních tahounů Letců Voráčka a Girouxe. Oba mančafty aktuálně živoří, jejich vzájemný duel příliš gólů nenabídne.

Snaží se uniknout z mizérie, kvůli které zaostávají v boji o play off za svými konkurenty ve Východní konferenci. Moc se jim to ale nedaří – Letci vyhráli pouze dva z posledních deseti duelů, Ďáblové si ve stejném počtu utkání připsali jen o jedno vítězství více. Naposledy nestačili na Chicago (2:3 v nájezdech), výkon proti silným Blackhawks ale nepředvedli špatný a na tom mohou stavět! Jako tradičně solidně bránili, ovšem v ofenzívě se jim už tolik nedařilo, což je jejich dlouhodobým problémem. Nejproduktivnějším borcem Devils je legendární český forvard Jaromír Jágr (5+12), do dvouciferných čísel v počtu vstřelených branek se zatím dostal jen zkušený Mike Cammalleri (11+4), na jehož přesnou mušku budou Ďáblové proti Philadelphii hodně spoléhat. Letce v ofenzívě táhne první útok, v němž řádí Jakub Voráček (9+25) a Claude Giroux (8+22), ovšem jejich Achillovou patou je už několik sezon v řadě slaboučká defenzíva, která neustále chybuje. Při nedávném tripu po Kalifornii ale předvedla výrazné zlepšení a proti New Jersey by mohla předvést další zodpovědný výkon. Bitvy Flyers a Devils bývají gólově dietní - devět z posledních deseti vzájemných zápasů nabídlo maximálně pět branek. A tradice nejspíše bude opět dodržena!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Philadelphia - New Jersey 5,5 - 1.61

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip