Články

Philadelphia – Nashville: Letci si vystřílí výhru
article image

16.1.201

Flyers se drží mezi elitní osmičkou Východní konference, ovšem v našlapané tabulce jim na záda dýchá spousta ambiciózních konkurentů, kteří také chtějí do play off. Letci tak potřebují body jako sůl, trápící se Predátory porazí!

Nashville po třech prohrách zabral a porazil jeden z nejhorších týmů soutěže Calgary 4:2, ani to mu však výrazněji nepomohlo k posunu v tabulce Západní konference, kde mu patří jedenáctá příčka. Na osmou Minnesotu ztrácí Predátoři osm bodů a zatím vše nasvědčuje tomu, že se letošních vyřazovacích bojů nezúčastní. Pokud tedy nenaskočí na vítěznou vlnu, což však při jejich formě z posledních týdnů asi nehrozí… Ačkoliv vcelku solidně brání, se střílením gólů jsou na štíru a ve většině duelů tak tahají za kratší konec provazu. Vždyť pouze tři borci Predators se dosud prostříleli do dvojciferných čísel, lídr této statistiky Craig Smith se trefil čtrnáctkrát. Na kontě tak má o jeden přesný zásah méně než Tomáš Hertl ze San Jose, jenž už měsíc pauzíruje… Letci měli pomalý start do sezony, postupem času se však rozehráli k výtečným výkonům, které je vynesly na pozice pro play off. Formu postupně nabrali tahouni Giroux, Voráček, Simmonds či Hartnell, obrana Predátorů s nimi bude mít plné ruce práce. A nakonec je neuhlídá!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Philadelphia - Nashville 1 2.05

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip