Články

Philadelphia – Los Angeles: bitvu ovládnou Králové
article image

16.11.2015

Letci pokračují v nevýrazných výkonech a nejlepší osmička Východní konference se jim stále více vzdaluje. Králové jsou na tom o poznání lépe a znovu patří mezi nejlepší týmy celé NHL. Na led Flyers míří pro výhru!

V sedmnácti duelech jedenáctkrát zvítězili, drží se na prvním místě Pacifické divize a v popředí celé Západní konference. Hokejisté Los Angeles přitom úvodní tři duely nového ročníku prohráli a výkony nepředváděli zrovna ideální. Postupně však zlepšili defenzívu, která je nyní třetí nejlepší v soutěži (2,12 inkasovaných gólů/zápas) a začali pravidelně vítězit. V ofenzívě Králů válí zkušení Carter (7+10), Lucic (5+5) či mladíci Toffoli (10+6) s Pearsonem (3+7), defenzíva Flyers se ve vzájemném utkání jistě pořádně zapotí. Philadelphia vyhrála jen dva z posledních pěti duelů a nadále se potácí ve spodních patrech tabulky Východní konference. Na vině jsou mizerné výkony všech útočných formací, vždyť do dvouciferných čísel se v kanadském bodování zatím dostal jen kapitán Giroux (5+6). S průměrem 1,88 vstřelených gólů na zápas jsou Flyers druhým nejméně produktivním týmem NHL. Diváci ve Wells Fargo Center se asi velké přestřelky nedočkají, navrch by měli mít hosté.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Philadelphia - Los Angeles 5,5 2/-5,5 2.93

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip