Články

Philadelphia – Florida: Voráček ukáže kvality
article image

12.10.201

Letcům se nevydařil trip na Floridu, když prohráli s Lightning 2:3 v prodloužení a pak utrpěli debakl od Panthers 1:7! Nyní mají možnost Jágrovi a spol. výprask oplatit a poprvé v sezoně zvítězit, tahoun Jakub Voráček zavelí do útoku!

Takhle si rozjezd do sezony nepředstavovali. Borci Flyers letos chtějí pod vedením nového kouče Hakstola dát zapomenout na loňský nepodařený ročník, ovšem sezonu zahájili mizerně. Už v přípravě se Letcům příliš nedařilo a v nevýrazných výkonech nadále pokračují. S finalisty loňského ročníku z Tampy Bay dokázali získat alespoň bod, když prohráli 2:3 v prodloužení, od floridských Panterů ale dostali nařezáno 1:7! Právě mizerná defenzíva byla v loňském ročníku největším problémem Flyers a letos tomu nejspíše nebude jinak, žádné významné posily do zadních řad přes léto do Philadelphie nedorazily. V ofenzívě pak pensylvánský mančaft spoléhá hlavně na první lajnu, v níž září loni čtvrtý nejproduktivnější muž soutěže Jakub Voráček a hvězdný centr Claude Giroux. Český forvard v nové sezoně ještě nebodoval, to bude chtít při premiéře na vlastním ledě napravit! Loni nastoupil proti Floridě třikrát a dvakrát rozvlnil síť, to se mu proti Panterům podaří znovu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Phi-Flo: Voráček J. ano 3.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip