Články

Philadelphia – Dallas: Seguin potvrdí kvality
article image

9.3.2015

Oba soupeři zatím marně nahánějí pozice pro play off a v závěru základní části tak potřebují pravidelně bodovat. Hostující Stars půjdou do utkání povzbuzeni návratem uzdraveného tahouna Tylera Seguina, mladý snajpr by se mohl trefit!

Philadelphia

+ tahouni Voráček a Giroux, bojovnost, agresivita

- defenzíva, brankáři

Dallas

+ snajpr Seguin, ofenzíva

- chybující obrana, forma

 

Příliš často spolu nehrají, když však už na sebe narazí, stojí to za to a s góly rozhodně nešetří! V loňském ročníku se borci Flyers a Stars utkali dvakrát a podělili se o vítězství, dosud jediný letošní vzájemný duel v polovině října ovládli 6:5 v prodloužení hokejisté Philadelphie. Dallas jim tak má co oplácet, navíc nutně potřebuje vítězit, aby v našlapané Západní konferenci pomalu umazával manko na elitní osmičku, do které se chce vtěsnat. Také Flyers jsou mimo pozice pro play off, za osmým Bostonem ve Východní konferenci zaostávají o sedm bodů, ovšem ztrátu nijak nesnižují, vždyť v posledních čtyřech duelech třikrát padli… Trápí je stále stejné bolesti – mizerná obrana a nízká produktivita, vždyť kromě dua Voráček (20+46) – Giroux (18+43) pravidelně boduje už jen Simmonds (26+18). Ani Dallas momentálně nezáří, po dvou vydřených triumfech nad Islanders (3:2 v prodloužení) a Floridou (4:3 v nájezdech) naposledy padl na ledě silné Tampy Bay 4:5. I přes prohru ale zavládla v kabině Stars pozitivní nálada, po téměř měsíční pauze se do jejich sestavy vrátil kanonýr Tyler Seguin, jenž dvěma přesnými zásahy všem ukázal, že střílet góly nezapomněl! Na jeho přesnou mušku si budou muset dát Flyers velký pozor, jejich nedůsledná obrana jej ale nejspíš neuhlídá…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Phi-Dal: Seguin T. ano 2.25

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip