Články

Philadelphia – Chicago: porazí Blackhawks utrápené Flyers?
article image

24.3.2015

Ačkoliv v jejich barvách řádí jeden z nejproduktivnějších borců NHL Jakub Voráček, hráči Philadelphie musí na účast v play off zapomenout a sezonu už jen dohrávají. Naopak Chicago patří mezi velké kandidáty na zisk Stanley Cupu, zvítězí?

Philadelphia

+ produktivní první lajna, přesilovky

- špatná obrana, závislost na produkci dua Voráček - Giroux

Chicago

+ silný kádr, ofenzivní hvězdy, sehranost

- brankář, absence Kanea

 

Loni se mezi elitní osmičku Východní konference nakonec vtěsnali a v play off si tak zahráli, letos jim vyřazovací boje uniknou. Hráči Philadelphie od začátku sezony za konferenčními konkurenty zaostávají a ani ve finiši základní části nedokázali manko, které na postupové příčky do nadstavbové části postupně nabrali, výrazněji snížit. V ofenzívě jsou výrazně závislí na výkonech Voráčka (21+52), Girouxe (21+46) a Simmondse (27+22), vždyť žádný jiný forvard v týmu dosud nepřelezl čtyřicetibodovou hranici a výše zmíněné trio na vše prostě nestačí. Flyers navíc hapruje defenzíva, kterou ještě oslabil odchod zkušeného Coburna do Tampy Bay. Ačkoliv se gólman Mason snaží, seč může (92,5% úspěšnost zákroků), Philadelphia je s průměrem 2,78 inkasovaných branek na zápas jedním z nejhůře bránících týmů NHL. A to bude proti Chicagu kámen úrazu, Blackhawks disponují skvělou ofenzívou (2,74 G/Z), kterou příliš neoslabilo ani zranění tahouna Kanea. Borci jako Toews (23+37), Hossa (21+33), Saad (21+24) budou nedůslednou obranu domácích od prvních minut prohánět, Letci popáté v řadě padnou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Philadelphia - Chicago 2 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip