Články

Petrohrad – Mytišči: Kovalčuk opět udeří
article image

24.9.2014

Nejbohatší celek KHL je k nezastavení, vždyť vyhrál všech osm duelů nového ročníku! Mytišči se naopak trápí a prohrálo čtyři z pěti posledních zápasů. Rozjeté domácí nepřibrzdí, jejich výhru opět zařídí obávaný snajpr Kovalčuk!

Jako tradičně byli před startem sezony řazeni mezi hlavní kandidáty na zisk Gagarinova poháru. A hokejisté Petrohradu parádními výkony zatím dokazují, že jsou na velkou výzvu dobře připraveni – jako jediní v novém ročníku KHL ještě neprohráli a neztratili ani bod, suverénně tak vévodí Západní konferenci i celé KHL. To Atlant patří mezi skromnější kluby, loni se neprokousal do play off a letos se také nejspíše bude pohybovat v podprůměru. Soudě alespoň podle jeho dosavadních výkonů, jimiž fanoušky příliš neoslnil. Pětkrát v osmi duelech odcházel do šaten poražen a v Petrohradu si bilanci asi příliš nevylepší. Hvězdami našlapaný soubor zkušeného kouče Bykova drtí své protivníky ofenzivním hokejem a pyšní se jasně nejúdernějším útokem. Velkou zásluhu na tom má kapitán a nejlépe placený hráč soutěže Ilja Kovalčuk, jenž v osmi duelech nasbíral 15 bodů, z toho 11x rozvlnil síť! Třetí nejhorší obrana Západní konference pro něho nebude nepřekonatelnou překážkou, ruský bohatým znovu vstřelí gól!  

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Pet-Myt: Kovalčuk I. ano 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip