Články

Petrohrad – Kazaň: domácí favorit gólově hubený duel zvládne
article image

29.8.2016

Start do nové sezóny KHL jim vyšel, drží si domácí neporazitelnost. Hokejisté Petrohradu to sice proti Kazani nebudou mít na svém ledě jednoduché, ale málo produktivní duel zvládnou.

Tradičně patří mezi největší aspiranty na Gagarinův pohár, vždyť si drží pozici nejbohatšího hokejového klubu na kontinentu. Jenže ani miliony nezaručí borcům SKA úspěch, v minulém play off padli v semifinále. V dlouhodobé části se nicméně síla týmu projevit musí, zvláště když mu vyšel začátek. Po porážce v Čeljabinsku v prodloužení doma porazili Ufu i Magnitogorsk. Blýskl se zejména polepšený lídr Kovalčuk, který je s bilancí 3+3 nejproduktivnějším hráčem soutěže a užívá si spolupráci s hvězdnou posilou Dacjukem. Kazaň zatím hrála jen doma a ze tří zápasů vyhrála jediný – 2:1 proti Slovanu. V dalších dvou mačích dala po gólu a prokázala, že ofenziva je její slabinou. V severní metropoli Ruska hosté vsadí na urputnou hru zezadu a budou spoléhat, že domácím nepůjde koncovka. V minulé sezóně s nimi vyhráli oba zápasy 3:1 a 3:2, tentokrát se v gólově tradičně podprůměrné bitvě budou z výhry radovat favorizovaní domácí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Petrohrad - Kazaň 5,5 1/-5,5 2.26

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip