Články

Petrohrad – Jokerit: první třetina pod taktovkou obran
article image

1.2.201

Dvakrát už spolu v této sezóně hráli a pokaždé to byla v úvodní dvacetiminutovce velká oťukávaná. Hokejisté Petrohradu a Jokeritu nejspíš ani ve třetím setkání nepřipraví fanouškům jiný scénář.

Elitní týmy ruské KHL mají letos ty nejvyšší ambice. Pravda, od milionářů z Petrohradu, nejbohatšího hokejového klubu Evropy, se čekalo mnohem více. Aktuálně až šestá příčka v Západní konferenci je zklamání, nicméně s postupem do play off by tým kolem snajpra Kovalčuka neměl mít žádný problém a až tam třeba ukáže svoji sílu.

 

Naopak celek z Helsinek už ve své druhé sezóně v Kontinentální lize exceluje, více bodů letos posbíralo jen moskevské CSKA. Právě armádní klub v pátek utnul šestizápasovou vítěznou šňůru Jokeritu. To hokejisté SKA pro změnu přerušili sérii tří proher a doma jsou nažhaveni silného soka skolit. V září doma nad ním 6:3 vyhráli, v odvetě v helsinské Hartwall Areně podlehli 2:3. V obou duelech rozhodla druhá třetina, zatímco v první části padl dohromady jediný gól! I tentokrát se dá očekávat pomalejší start a vzájemné oťukávání bez branek.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - počet gólů - Petrohrad - Jokerit 1,5 - 1.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip