Články

Petrohrad – Jaroslavl: domácím se podaří start
article image

4.9.201

Středečním soubojem Magnitogorsku a Dynama Moskva o Otvírací pohár odstartovala KHL, která ve čtvrtek pokračuje zápasy prvního kola. Ambiciózní Petrohrad zahájí novou sezonu proti Jaroslavli a ukáže velkou sílu.

Bez českého Lva Praha, moskevského Spartaku či Donbassu Doněck, ale zase s nováčky ze Soči či Jokeritu Helsinky začíná nový ročník ruské KHL. Gagarinův pohár bude obhajovat Magnitogorsk, mezi velké favority na vítězství bude znovu patřit také nejbohatší Petrohrad, jenž loni opět zklamal a zůstal pod vrcholem. Vedení klubu tak nelenilo a provedlo změny v realizačním týmu, novým trenérem se stal někdejší kouč ruského národního týmu Vjačeslav Bykov, jenž dovedl k vítězství v KHL borce Ufy a nyní má za úkol uspět s Petrohradem. K dispozici bude mít kádr našlapaný hvězdami v čele s nejlépe placeným borcem soutěže útočníkem Iljou Kovalčukem, v ofenzívě by měli zářit také Viktor Tichonov, Jimmy Eriksson či Roman Červenka, kterým bude v brance krýt záda Jaroslav Salák. Přísný Bykov by měl do petrohradské hry konečně vnést řád a změny k lepšímu byly k vidění v přípravě, kdy se jeho novému mančaftu vcelku dařilo. O motivaci Petrohradu vyhrát první ligový duel nové sezony netřeba pochybovat, právě Jaroslavl jej totiž vyřadila v loňském play off! Lokomotiv v minulé sezoně překvapil parádními výkony a letos se bude muset hodně snažit, aby se k nim alespoň přiblížil. Petrohrad má kvalitnější mančaft a velkou motivaci zvítězit, Jaroslavl porazí!

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip