Články

Petrohrad – Dynamo Moskva: gólově dietní šlágr
article image

15.1.201

Hvězdami nabitý mančaft Petrohradu a obhájci prvenství z moskevského Dynama si to rozdají v dnešním šlágru KHL! První letošní vzájemný duel ovládl na ledě svého soka Petrohrad jasně 6:2, tentokrát to taková kanonáda nebude.

Na konci září Petrohrad těžil z parádní formy a Dynamo porazil jasně 6:2, což byla jeho osmá výhra z deseti úvodních duelů. V současnosti je na tom ale v podstatě opačně a trápí se, jeho vydřená výhra 3:1 nad Kazaní byla teprve třetí v posledních deseti zápasech. A znovu to nebyl žádný velký koncert hvězdné petrohradské ofenzívy, která se od začátku prosince hledá a jen vzpomíná na první polovinu sezony, kdy kosila jednoho protivníka za druhým. To Dynamo je v pohodě. Naposledy sice prohrálo v nájezdech 2:3 s Jugrou, předtím ale desetkrát v řadě zvítězilo a jasně vládne základní části KHL. Oba soupeři mají velmi dobrou obranu a tak ve většině duelů domácích (56,8%) i hostů (62,8%) padá maximálně pět gólů. Tentokrát by jich mohlo být k vidění ještě míň.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Petrohrad - D.Moskva 4,5 - 2.02

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip