Články

Petrohrad – D.Riga: jasná dominance domácích favoritů
article image

12.10.2016

Nejlepší tým hokejové KHL hostí na vlastním ledě ten úplně nejhorší. A milionáři z SKA Petrohrad opět potvrdí svoji sílu a nebohého soka pomyslně zašlapou do ledu...

Mají kádr plný reprezentantů, umravněnou superstar Kovalčuka i hvězdného navrátilce Dacjuka. Zatím jim funguje týmová chemie a když se rozjedou, jsou k nezastavení. Borci Petrohradu vyhráli devět z posledních deseti zápasů, soupeřům nadělují výprasky na počkání, šest vstřelených gólů je jejich norma. Naproti tomu celek z lotyšské metropole letos zatím strádá a uzavírá tabulku nejen Západní konference, ale celé KHL. Zatímco hokejisté SKA posbírali už 48 bodů, Rižané pouhých 11. Venku jim to vůbec nejde, z 11 zápasů 10 prohráli, pouze v Ufě se jim podařilo zvítězit na nájezdy. Je sice pravda, že v minulé sezóně dokázali Petrohrad v obou případech porazit, ale kdeže loňské sněhy jsou. Teď spíš aby se modlili, že z metropole severního Ruska neodjedou s debaklem. Každopádně domácí by si měli připsat další snadné vítězství.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Petrohrad -2,5 - D.Riga 1 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip