Články

Petrohrad – Dinamo Minsk: favorit si zastřílí
article image

16.11.2014

Hvězdný Petrohrad dlouho kraloval Západní konferenci KHL a jenom vítězil, v poslední době se mu ale přestalo dařit. Vrátit se zpět do formy zkusí v souboji s Minskem, který také prožívá velký útlum. A podaří se mu to!

Zpět do prosince 2011 se musíme podívat, pokud chceme najít poslední vítězství běloruského Minsku nad Petrohradem. Od té doby ve vzájemných soubojích triumfoval jenom ruský gigant, který by měl mít znovu navrch. Oba soupeři jsou v útlumu, nedaří se jim střílet branky a naopak v obraně chybují. Rozdíl je však v tom, že sestava Petrohradu je nabitá ofenzivními hvězdami a je jen otázkou času, kdy se borci jako Kovalčuk, Panarin či Červenka znovu střelecky chytí! Vždyť Petrohrad je stále suverénně nejproduktivnějším týmem soutěže, navíc tři prohry v posledních čtyřech duelech zaznamenal v soubojích se silnými protivníky, kteří se pyšní skvělou defenzívou – 2x podlehl moskevskému Dynamu a jednou mistrovskému Magnitogorsku. Minsk čeká na vítězství už čtyři zápasy a výčet jeho přemožitelů rozhodně není tak kvalitní (Chabarovsk, Vladivostok, Jokerit, Riga) jako u Petrohradu. Letos už si na petrohradském ledě jednou zahrál a neuspěl (2:5), ani odveta se mu nepodaří. Domácí zvítězí a měli by vstřelit více jak tři branky.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Petrohrad - D.Minsk 1 1.35
1.tým - počet gólů - Petrohrad - D.Minsk 3,5 + 1.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip