Články

Petrohrad - CSKA: první třetina nerozhodne
article image

15.10.2014

Parádní hokejová laskomina bude servírovaná v Petrohradu, kam zamíří moskevské CSKA. Vždyť půjde o souboj momentálně nejlepších celků, které shodně prohrály jediný ze sedmnácti duelů! A jejich bitva bude velmi vyrovnaná!

Na straně domácích budou válet Kovalčuk, Panarin či Thorensen, v dresu hostů zase Radulov, Da Costa či Marušák. Hvězdný duel elitních týmů KHL by měl bavit, soupisky obou týmů přetékají kvalitou především v ofenzívě. Bohatý Petrohrad táhne za úspěchem nejlépe placený borec soutěže Ilja Kovalčuk (14+13), jenž společně se svými spoluhráči jenom v jednom duelu této sezony nepoznal radost z vítězství a drtí každého, kdo se jim postaví do cesty. Ambiciózní CSKA v čele raubířem Alexandrem Radulovem (10+16) ale bude tvrdým oříškem k rozlousknutí, pyšní se stejnou bilancí šestnácti výher a jedné prohry jako jeho soupeř, na kterého má navíc pořádně spadeno. Vždyť to byl právě Petrohrad, který vystavil moskevskému týmu stopku v play off loňského ročníku a CSKA tak nyní cílí na malou odplatu! Oba mančafty jsou nebezpečné směrem dopředu, hosté ale lépe brání a v Petrohradu se od začátku asi nepoženou do bezhlavého útočení. Domácí mívají pomalé rozjezdy do zápasů (v prvních třetinách posledních čtyř duelů jen dvakrát skórovali), úvodní dvacetiminutovka by tak mohla skončit remízou!

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip