Články

Petrohrad – CSKA: odvrátí domácí vyřazení?
article image

31.3.2015

Suverénně opanovali základní část KHL a pasovali se do role favorita na zisk Gagarinova poháru. A ve skvělých výkonech pokračují také v play off, vždyť hokejisty CSKA Moskva dělí jediné vítězství od postupu do finále! Promění mečbol?

Petrohrad

+ solidní defenzíva, kvalitní kádr, domácí prostředí

- trápení v zakončení, na CSKA si nevěří

CSKA

+ skvělá obrana, našlapaný útok, forma, sebevědomí  

- zahazování šancí

 

Měla to být dramatická série dvou hvězdných mančaftů v top formě. Vždyť vítěz základní části CSKA Moskva cestou do semifinále ztratil pouze jediný duel a ve čtvrtfinále si s přehledem poradil s finským Jokeritem (4:1). Vždy ambiciózní Petrohrad prohrál cestou mezi nejlepší čtyřku jen dvakrát a v předešlé sérii udělal krátký proces s moskevským Dynamem (4:1). Předpoklady však vzaly za své, CSKA jasně dominuje a po třech triumfech v řadě je blízko postupu do finále! Ačkoliv moskevský velkoklub dlouhodobě táhne k úspěchu první útok v čele s hvězdami Alexanderem Radulovem (6+12) a Igorem Grigorenkem (9+6), hrdinou semifinálové série zatím je neznámý mladík Roman Ljubimov. Odchovanec CSKA, jenž do letoška v play off nebodoval, se v prvním utkání s Petrohradem (3:0) blýskl gólem a asistencí, v druhém souboji (3:2 v prodloužení) pak zaznamenal dvě branky a přihrávku a trefil se také v dosud posledním klání (3:1). Petrohrad v čele se snajprem Iljou Kovalčukem se trápí v ofenzívě a nedokáže se přes tvrdou a poctivou obranu CSKA prosadit, ve třech duelech semifinálové série jen třikrát skóroval. Nyní už ale musí vrhnout všechny síly do útoku, další prohra by znamenala konec sezony! Zabere a odvrátí vyřazení?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Petrohrad - CSKA Moskva 4,5 - 1.64
Dá gól (včetně prodloužení) - Pet-CSKA: Radulov A. ano 2.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip