Články

Petrohrad – CSKA: obrany nezazáří
article image

24.8.201

Bohatý Petrohrad loni poprvé ukořistil Gagarinův pohár, o který si to ve finále rozdal s rivaly z moskevského CSKA. A právě vzájemný souboj těchto hvězdných mančaftů v Ledovém paláci otevře nový ročník KHL!

Osmý ročník KHL odstartuje na ledě úřadujících šampionů, kteří budou znovu patřit mezi hlavní kandidáty na celkové vítězství. Petrohrad je totiž nejbohatším klubem KHL a jeho sestava přetéká kvalitou. Přitom Kovalčuk a spol. dlouho marně útočili na Gagarinův pohár, až loni pod vedením přísného kouče Bykova dokráčeli na vrchol. Zkušený lodivod však dal petrohradskému gigantovi v létě nečekaně sbohem a jeho nástupcem se stal bouřlivák Andrej Nazarov. A nebude mít jednoduchou úlohu, z Petrohradu totiž odešli hvězdní útočníci Tichonov, Panarin, Thoresen a Jimmie Ericcson a nahradit jejich produkci nebude jednoduché. Hodně se čeká od nově příchozího Fina Koskiranty, jenž loni zazářil v Novosibirsku, tvrdost do týmu přinese obávaný ranař Jevgenij Arťuchyn, jenž přišel právě z CSKA a své nedávné spoluhráče rozhodně nebude šetřit! Moskevský celek bude mít na Petrohrad spadeno, loni s ním prohrál ve finále KHL, což bylo potřetí v posledních čtyřech letech, co jej SKA v play off přehrál… V dresu CSKA by měl jako tradičně válet loni nejproduktivnější hráč základní části i play off Alexander Radulov, také Da Costa, Marušák či ofenzivní bek Zajcev umí rozvlnit síť. V úvodu sezony ještě nebudou obrany perfektně sehrány, mohly by padat góly!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Petrohrad - CSKA Moskva 4,5 + 1.58
1.třetina oba týmy dají gól - Petrohrad - CSKA Moskva ano 2.96

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip