Články

Petrohrad – CSKA: hosté dorazí rivala!
article image

27.3.2016

Prožijí si déjà vu? Stejně jako loni se borci CSKA v semifinále s Petrohradem ujali vedení 3:0 na zápasy a od postupu do finále je dělí už jen jedna výhra. Zatímco před rokem ale poslední krok udělat nedokázali, letos se jim to podaří!

Až v třetím prodloužení rozhodl vyrovnaný třetí duel série zkušený Geoff Platt a moskevský gigant tak po triumfu 1:0 už vede nad Petrohradem 3:0 na zápasy! Stejný náskok ale CSKA dokázalo v minulé sezoně prohospodařit, SKA po senzačním obratu celou sérii ovládlo a nakonec vybojovalo i Gagarinův pohár! Hosté tak nic vyhráno ještě nemají, ke čtvrté bitvě nastoupí stejně zodpovědně jako k předešlým střetnutím a zkusí velkého rivala nadobro dorazit! Znovu budou sázet na důslednou defenzívu, které z branky velí Ilja Sorokin, jenž v posledním duelu nepustil žádnou z 52 střel domácích. Moskevskému týmu se daří neutralizovat první petrohradskou lajnu a výtečně zvládá také hru v oslabení, pokud v tom bude pokračovat, šance SKA na obrat nejsou příliš vysoké. Věřím, že se Radulov a spol. z loňského selhání poučili a sérii ukončí v nejkratším možném čase!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Sázka bez remízy - Petrohrad - CSKA Moskva 2 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip